CZ
EN

32. Severočeská imunologická konference

Vážení přátelé,

zveme Vás na 32. ročník Severočeské imunologické konference (SIK), který proběhne v osvědčených a všemi oblíbených prostorách Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem.

Pro přípravu programu letošního ročníku SIK jsme přizvali Pracovní skupinu pro lékové alergie ČSAKI, MUDr. Lenku Sedláčkovou a MUDr. Martou Sobotkovou. Náplň letošní SIK tak částečně nahradí „výpadek“ Dne lékové alergie, který se nepodařilo uskutečnit v roce loňském. Problematika lékové alergie patří ke složitějším oblastem našeho oboru, proto pravidelná edukační a diskusní fóra považujeme téměř za nezbytná. Záměrem je ukázat aktuální stav vyšetřování lékových alergií a hypersenzitivit na českých pracovištích i rozvoj a možnosti souvisejících oblastí, včetně klinické farmacie, farmakogenetiky či dopad alergií a pseudoalergií na léčebné možnosti.

Odborné i lidské kvality členů přípravného týmu jsou příslibem pro naplnění všech výše uvedených očekávání.

Těšíme se na setkání v Ústí nad Labem

B

Služby

Všechny naše služby v souhrnu na jedné stránce, přesvědčte se sami.

E

Akce

Přehled aktuálních akcí, možnost přihlášení.

S

Realizované akce

Archiv našich realizovaných akcí. Možnost stažení sborníku akce.

T

Kontakt

Máte rádi klasickou cestu oslovení? Můžete nám napsat nebo zavolat.


Zajišťujeme

Aktuální akce

32. Severočeská imunologická konference

Lenka Srsenová - BEST servis

"Nejlepší servis" v oblasti organizačního zajištění odborných i doprovodných akcí od roku 1994. Přinášíme jedinečnost v přípravě a organizaci každé akce, vždy nasloucháme naším klientům. Nabízíme originalitu a akce šité na míru, přesvědčte se, zbyde Vám více času na odbornost a zábavu.

 

Lenka Srsenová - BEST servis je zapsána jako fyzická osoba dle §71 odst.2 živnostenského zákona u Magistrátu města Ústí nad Labem, živnostenský odbor, ev.č.: 351001-37455-00.

 

 

Kontaktujte nás

Pro rychlý kontakt použijte náš formulář na stránce KONTAKT.

Střížovická 19
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika
info@bestservis.eu
+420 603 825 979

© 2024 All rights reserved