CZ
EN

XL. Moderní elektrochemické metody

POZOR! změna termínu konference 2. - 6.11. 2020.

Vážení přátelé „Jetřichovic“,

letos Vás zveme na již 40. ročník mezinárodní konference Moderní Elektrochemické Metody (MEM), 25. května až 29. května 2020 2. až 6. listopadu 2020. Jubilejní ročník opět proběhne ve Vámi známém prostředí národního parku České Švýcarsko, Hotelu Bellevue v Jetřichovicích u Děčína.

Na předešlých ročnících se podílelo několik generací českých i zahraničních elektrochemiků a elektroanalytiků, studentů a přátel, kteří svou odborností přispěli ke zdárnému průběhu seminářů, později konferencí, avšak tou nejdůležitější osobou a tvůrcem MEM byl RNDr. Miloslav Kopanica, CSc., který se zasloužil o šíření odkazu Prof. Jaroslava Heyrovského a české elektrochemie.

Věříme, že i letos příspěvky z Vašich pracovišť přispějí k vysoké odborné úrovni, bude dostatek prostoru k diskuzím, a i přesto se zachová tradiční neformální atmosféra této konference, která je otevřena různým formám aktivní účasti – přehledným sdělením, původním pracím i prezentacím firem.

Akce je pořádána za odborné spolupráce Ústavu fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v.v.i., Praha, Biofyzikálního ústavu AV ČR, v.v.i., Brno, UNESCO laboratoře elektrochemie životního prostředí, Katedry analytické chemie, PřF UK, Praha a Odborné skupiny analytické chemie České společnosti chemické. Konference je podporována firmou Metrohm Česká republika s.r.o.

Těšíme se na Vás

Vzor příspěvku do sborníku stahujte zde.

B

Služby

Všechny naše služby v souhrnu na jedné stránce, přesvědčte se sami.

E

Akce

Přehled aktuálních akcí, možnost přihlášení.

S

Realizované akce

Archiv našich realizovaných akcí. Možnost stažení sborníku akce.

T

Kontakt

Máte rádi klasickou cestu oslovení? Můžete nám napsat nebo zavolat.


Zajišťujeme

Aktuální akce

XL. Moderní elektrochemické metody

Lenka Srsenová - BEST servis

"Nejlepší servis" v oblasti organizačního zajištění odborných i doprovodných akcí od roku 1994. Přinášíme jedinečnost v přípravě a organizaci každé akce, vždy nasloucháme naším klientům. Nabízíme originalitu a akce šité na míru, přesvědčte se, zbyde Vám více času na odbornost a zábavu.

 

Lenka Srsenová - BEST servis je zapsána jako fyzická osoba dle §71 odst.2 živnostenského zákona u Magistrátu města Ústí nad Labem, živnostenský odbor, ev.č.: 351001-37455-00.

 

 

Kontaktujte nás

Pro rychlý kontakt použijte náš formulář na stránce KONTAKT.

Střížovická 19
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika
info@bestservis.eu
+420 603 825 979

© 2020 All rights reserved