CZ
EN

13. Kardiologický den

Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vás pozvali dne 20. října na 13. ročník tradiční konference Kardiologický den, který pořádá Kardiologická klinika Krajské zdravotní, a.s., Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z. Akce se těší stále narůstajícímu počtu účastníků, v loňském roce se sešlo 225 odborníků, a proto se i v letošním roce sejdeme v osvědčených prostorách kongresového centra hotelu Clarion v Ústí nad Labem. Součástí programu budou hodnotné přímé přenosy z katetrizační laboratoře, přednášet budou přední odborníci v oboru kardiologie z celé ČR v lékařské i sesterské sekci a nebude chybět ani doprovodná výstava zdravotnických firem.

Těšíme se na setkání s Vámi

Sesterská sekce je obsazena!

B

Služby

Všechny naše služby v souhrnu na jedné stránce, přesvědčte se sami.

E

Akce

Přehled aktuálních akcí, možnost přihlášení.

S

Realizované akce

Archiv našich realizovaných akcí. Možnost stažení sborníku akce.

T

Kontakt

Máte rádi klasickou cestu oslovení? Můžete nám napsat nebo zavolat.


Zajišťujeme

Aktuální akce

43.Moderníelektrochemické metody

Lenka Srsenová - BEST servis

"Nejlepší servis" v oblasti organizačního zajištění odborných i doprovodných akcí od roku 1994. Přinášíme jedinečnost v přípravě a organizaci každé akce, vždy nasloucháme naším klientům. Nabízíme originalitu a akce šité na míru, přesvědčte se, zbyde Vám více času na odbornost a zábavu.

 

Lenka Srsenová - BEST servis je zapsána jako fyzická osoba dle §71 odst.2 živnostenského zákona u Magistrátu města Ústí nad Labem, živnostenský odbor, ev.č.: 351001-37455-00.

 

 

Kontaktujte nás

Pro rychlý kontakt použijte náš formulář na stránce KONTAKT.

Střížovická 19
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika
info@bestservis.eu
+420 603 825 979

© 2024 All rights reserved