CZ
EN

24. Severočeská imunologická konference

Vážení přátelé,

zveme Vás na 24. ročník Severočeské imunologické konference (SIK), který proběhne v osvědčených prostorách Severočeského divadla v Ústí nad Labem. Dlouhodobým programovým záměrem SIK je vedle uvádění hlavních či „mainstreamových“ témat oboru alergologie a klinická imunologie, jakými jsou především problémy z každodenní alergologické praxe (v loňském roce potravinová alergie), také témata z hlediska frekvence případů v našich ordinacích vzácnější, která však k oboru také patří a je třeba s nimi být v kontaktu. Většinou se jedná o některé oblasti z klinické imunologie. Proto bude letošní ročník konference věnován hematologické problematice, přesněji některým chorobám, které jsou pro klinickou imunologii a klinickou hematologii blízké či překrývající, a to jak v klinické oblasti, tak rovněž v laboratorní diagnostice. Rádi bychom rovněž zmínili problematiku imunosupresivní biologické léčby.

Těšíme se na setkání v Ústí nad Labem.

B

Služby

Všechny naše služby v souhrnu na jedné stránce, přesvědčte se sami.

E

Akce

Přehled aktuálních akcí, možnost přihlášení.

S

Realizované akce

Archiv našich realizovaných akcí. Možnost stažení sborníku akce.

T

Kontakt

Máte rádi klasickou cestu oslovení? Můžete nám napsat nebo zavolat.


Zajišťujeme

Aktuální akce

43.Moderníelektrochemické metody

Lenka Srsenová - BEST servis

"Nejlepší servis" v oblasti organizačního zajištění odborných i doprovodných akcí od roku 1994. Přinášíme jedinečnost v přípravě a organizaci každé akce, vždy nasloucháme naším klientům. Nabízíme originalitu a akce šité na míru, přesvědčte se, zbyde Vám více času na odbornost a zábavu.

 

Lenka Srsenová - BEST servis je zapsána jako fyzická osoba dle §71 odst.2 živnostenského zákona u Magistrátu města Ústí nad Labem, živnostenský odbor, ev.č.: 351001-37455-00.

 

 

Kontaktujte nás

Pro rychlý kontakt použijte náš formulář na stránce KONTAKT.

Střížovická 19
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika
info@bestservis.eu
+420 603 825 979

© 2024 All rights reserved