CZ
EN

26. Severočeská imunologická konference

Vážení přátelé,
zveme vás na nejubilejní 26. ročník Severočeské imunologické konference (SIK). Podobně jako v předešlých ročnících konference proběhne
v prostorách Severočeského divadla v Ústí nad Labem.
V letošním ročníku se po 10 letech vracíme k tématu nefrologie, které bychom rádi doplnili o sdělení o systémových i lokalizovaných vaskulitidách. Doba
10 let je dostatečnou zárukou toho, že budeme mít příležitost seznámit s řadou novinek v diagnostice i léčbě těchto chorob.
Jako každoročně jsou předložená témata zatím orientační a konečný program přizpůsobíme dle přihlášek k aktivní účasti. Neváhejte tedy (do 15. 7.)
a zasílejte návrhy k aktivní účasti. Jako každoročně je konference otevřena různým formám aktivní účasti – přehledným sdělením, původním pracím, kazuistikám, případně i posterům.
Těšíme se na setkání v Ústí nad Labem

B

Služby

Všechny naše služby v souhrnu na jedné stránce, přesvědčte se sami.

E

Akce

Přehled aktuálních akcí, možnost přihlášení.

S

Realizované akce

Archiv našich realizovaných akcí. Možnost stažení sborníku akce.

T

Kontakt

Máte rádi klasickou cestu oslovení? Můžete nám napsat nebo zavolat.


Zajišťujeme

Aktuální akce

30. Severočeská imunologická konference

Lenka Srsenová - BEST servis

"Nejlepší servis" v oblasti organizačního zajištění odborných i doprovodných akcí od roku 1994. Přinášíme jedinečnost v přípravě a organizaci každé akce, vždy nasloucháme naším klientům. Nabízíme originalitu a akce šité na míru, přesvědčte se, zbyde Vám více času na odbornost a zábavu.

 

Lenka Srsenová - BEST servis je zapsána jako fyzická osoba dle §71 odst.2 živnostenského zákona u Magistrátu města Ústí nad Labem, živnostenský odbor, ev.č.: 351001-37455-00.

 

 

Kontaktujte nás

Pro rychlý kontakt použijte náš formulář na stránce KONTAKT.

Střížovická 19
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika
info@bestservis.eu
+420 603 825 979

© 2022 All rights reserved