CZ
EN

27. Severočeská imunologická konference

Vážení přátelé,

zveme vás na (neuvěřitelný!) 27. ročník Severočeské imunologické konference (SIK). Protože se vám atmosféra divadla dosud neomrzela, proběhne i letošní ročník v prostorách Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem.

Věřte, že není vůbec jednoduché najít vhodné ústřední téma konference. Musíme dbát na to, aby uvažované téma nebylo v programech akcí ČSAKI v aktuálním roce, obecně často opakované, aby se letos nevyskytovalo na jiné konferenci, aby obsahově odpovídalo charakteru SIK (méně alergologie, více klinické a laboratorní imunologie a možná i trochu teorie…). A v neposlední řadě, aby vás zaujalo a měli jste chuť do Ústí i tentokrát přijet. Až pohled do seznamu témat předešlých 26 ročníků SIK nás přivedl k prozření: NEUROLOGIE (!). Ano, nikdy jsme na SIK ještě neměli neurologii/neuroimunologii...

Jako každoročně uvádí první informace témata pouze orientačně a konečný program vznikne do značné míry dle vašich přihlášek k aktivní účasti. Prosíme, neváhejte tedy (nejlépe do 10. 7.) a zasílejte své návrhy k aktivní účasti. Konference je otevřena různým formám aktivní účasti – přehledným sdělením, původním pracím, kazuistikám, případně i posterům.

Těšíme se na setkání v Ústí nad Labem,

MUDr. Dalibor Jílek, CSc. a RNDr. Vlastimil Král, CSc.

B

Služby

Všechny naše služby v souhrnu na jedné stránce, přesvědčte se sami.

E

Akce

Přehled aktuálních akcí, možnost přihlášení.

S

Realizované akce

Archiv našich realizovaných akcí. Možnost stažení sborníku akce.

T

Kontakt

Máte rádi klasickou cestu oslovení? Můžete nám napsat nebo zavolat.


Zajišťujeme

Aktuální akce

32. Severočeská imunologická konference

Lenka Srsenová - BEST servis

"Nejlepší servis" v oblasti organizačního zajištění odborných i doprovodných akcí od roku 1994. Přinášíme jedinečnost v přípravě a organizaci každé akce, vždy nasloucháme naším klientům. Nabízíme originalitu a akce šité na míru, přesvědčte se, zbyde Vám více času na odbornost a zábavu.

 

Lenka Srsenová - BEST servis je zapsána jako fyzická osoba dle §71 odst.2 živnostenského zákona u Magistrátu města Ústí nad Labem, živnostenský odbor, ev.č.: 351001-37455-00.

 

 

Kontaktujte nás

Pro rychlý kontakt použijte náš formulář na stránce KONTAKT.

Střížovická 19
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika
info@bestservis.eu
+420 603 825 979

© 2024 All rights reserved