CZ
EN

XL. Moderní elektrochemické metody

Vážení přátelé „Jetřichovic“,
zveme Vás na 40. ročník mezinárodní konference Moderní Elektrochemické Metody (MEM a pevně věříme, že i přes změnu termínu místo tradičního květnového se potkáme 8. až 12. listopadu 2021. Vámi známé prostředí národního parku České Švýcarsko, Hotel Bellevue                v Jetřichovicích u Děčína zůstává.
Na předešlých ročnících se podílelo několik generací českých i zahraničních elektrochemiků a elektroanalytiků, studentů a přátel, kteří svou odborností přispěli ke zdárnému průběhu seminářů, později konferencí , avšak tou nejdůležitější osobou a tvůrcem MEM byl RNDr. Miloslav Kopanica, CSc., jeden z významných následovníků odkazu p rof. Jaroslava Heyrovského a š i ř itelů české elektrochemie.
Věříme, že i letos příspěvky z Vašich pracovišť přispějí k vysoké odborné úrovni, bude dostatek prostor u k diskuzím, a i přesto se zachová tradiční neformální atmosféra této konference, která je otevřena různým formám aktivní účasti přehledným sdělením, původním pracím i prezentacím firem.
Akce je pořádána za odborné spolupráce Ústavu fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v.v.i., Praha, Biofyzikálního ústavu AV ČR, v.v.i., Brno
Katedry analytické chemie, PřF UK Praha a České společnosti chemické.
Konference je podporována firmou Metrohm Česká republika s.r.o.

Žádám účastníky konference, aby respektovali podmínky účasti na hromadných akcích  uvedených v Systému O-T-N (https://covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/system-o-n-t-ockovani-prodelana-nemoc-test)

Těšíme se na setkání

Vzor sborníku ke stažení zde. Sborník ke stažení zde.

B

Služby

Všechny naše služby v souhrnu na jedné stránce, přesvědčte se sami.

E

Akce

Přehled aktuálních akcí, možnost přihlášení.

S

Realizované akce

Archiv našich realizovaných akcí. Možnost stažení sborníku akce.

T

Kontakt

Máte rádi klasickou cestu oslovení? Můžete nám napsat nebo zavolat.


Zajišťujeme

Aktuální akce

43.Moderníelektrochemické metody

Lenka Srsenová - BEST servis

"Nejlepší servis" v oblasti organizačního zajištění odborných i doprovodných akcí od roku 1994. Přinášíme jedinečnost v přípravě a organizaci každé akce, vždy nasloucháme naším klientům. Nabízíme originalitu a akce šité na míru, přesvědčte se, zbyde Vám více času na odbornost a zábavu.

 

Lenka Srsenová - BEST servis je zapsána jako fyzická osoba dle §71 odst.2 živnostenského zákona u Magistrátu města Ústí nad Labem, živnostenský odbor, ev.č.: 351001-37455-00.

 

 

Kontaktujte nás

Pro rychlý kontakt použijte náš formulář na stránce KONTAKT.

Střížovická 19
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika
info@bestservis.eu
+420 603 825 979

© 2024 All rights reserved