CZ
EN

XXXVI. Moderní Elektrochemické Metody

Vážení přátelé „Jetřichovic“,

zveme Vás na 36. ročník mezinárodní konference MEM do krásného prostředí národního parku České Švýcarsko, který se koná tradičně  v Jetřichovicích u Děčína a je letos pořádán 23. - 27. května 2016 za odborné spolupráce  Ústavu fyzikální chemie  J. Heyrovského AV ČR, v.v.i., Praha, Biofyzikálního ústavu AV ČR, v.v.i., Brno a UNESCO laboratoře elektrochemie životního prostředí, Katedry analytické chemie, PřF UK v Praze. Konference byla vybrána mezi akce sponzorované mezinárodní organizací ISE a podporována je i firmou Metrohm Česká republika, s.r.o.

Každoročně jsou na konferenci prezentovány příspěvky týkající se nových elektrochemických metod nebo zdokonalení stávajících s využitím nejmodernější soudobé techniky či materiálů. Rádi uvítáme i ty, kteří s aplikací elektrochemických metod začínají a mají zájem o získání zkušeností v tomto oboru. Přes vysokou odbornou úroveň si tato konference zachovává tradičně neformální atmosféru a poskytuje dostatečný prostor k volným diskuzím.

Těšíme se na Vás

 

  • Vzor pro přímé psaní příspěvku je ke stažení zde.
  • Sborník je ke stažení zde.
B

Služby

Všechny naše služby v souhrnu na jedné stránce, přesvědčte se sami.

E

Akce

Přehled aktuálních akcí, možnost přihlášení.

S

Realizované akce

Archiv našich realizovaných akcí. Možnost stažení sborníku akce.

T

Kontakt

Máte rádi klasickou cestu oslovení? Můžete nám napsat nebo zavolat.


Zajišťujeme

Aktuální akce

XL. Moderní elektrochemické metody

Lenka Srsenová - BEST servis

"Nejlepší servis" v oblasti organizačního zajištění odborných i doprovodných akcí od roku 1994. Přinášíme jedinečnost v přípravě a organizaci každé akce, vždy nasloucháme naším klientům. Nabízíme originalitu a akce šité na míru, přesvědčte se, zbyde Vám více času na odbornost a zábavu.

 

Lenka Srsenová - BEST servis je zapsána jako fyzická osoba dle §71 odst.2 živnostenského zákona u Magistrátu města Ústí nad Labem, živnostenský odbor, ev.č.: 351001-37455-00.

 

 

Kontaktujte nás

Pro rychlý kontakt použijte náš formulář na stránce KONTAKT.

Střížovická 19
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika
info@bestservis.eu
+420 603 825 979

© 2020 All rights reserved