CZ
EN

25. Severočeská imunologická konference

Vážení přátelé,

přispějte svou účastí ke zdárnému průběhu jubilejního 25. ročníku Severočeské imunologické konference (SIK)! Podobně jako v předešlých ročnících konference proběhne v prostorách Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem. Letošním tématem bude „Kontroverze v alergologii a klinické imunologii“, kdy se vynasnažíme vnést světlo do některých problematických či diskutovaných témat našeho oboru. Vypsaná témata jsou zatím orientační a jsme připravení přizpůsobit program konference vašim návrhům. Neváhejte tedy (do konce června) a zašlete návrhy témat či přímo přihlášky k aktivní účasti. Konference je otevřena různým formám aktivní účasti – přehledným sdělením, původním pracím, kazuistikám, případně i posterům.

Těšíme se na setkání v Ústí nad Labem.

B

Služby

Všechny naše služby v souhrnu na jedné stránce, přesvědčte se sami.

E

Akce

Přehled aktuálních akcí, možnost přihlášení.

S

Realizované akce

Archiv našich realizovaných akcí. Možnost stažení sborníku akce.

T

Kontakt

Máte rádi klasickou cestu oslovení? Můžete nám napsat nebo zavolat.


Zajišťujeme

Aktuální akce

31. Severočeská imunologická konference

Lenka Srsenová - BEST servis

"Nejlepší servis" v oblasti organizačního zajištění odborných i doprovodných akcí od roku 1994. Přinášíme jedinečnost v přípravě a organizaci každé akce, vždy nasloucháme naším klientům. Nabízíme originalitu a akce šité na míru, přesvědčte se, zbyde Vám více času na odbornost a zábavu.

 

Lenka Srsenová - BEST servis je zapsána jako fyzická osoba dle §71 odst.2 živnostenského zákona u Magistrátu města Ústí nad Labem, živnostenský odbor, ev.č.: 351001-37455-00.

 

 

Kontaktujte nás

Pro rychlý kontakt použijte náš formulář na stránce KONTAKT.

Střížovická 19
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika
info@bestservis.eu
+420 603 825 979

© 2024 All rights reserved