CZ
EN

28. Severočeská imunologická konference

Vážení přátelé,

máte se na co těšit! 28. ročník Severočeské imunologické konference (SIK) bude nejspíše první konferencí ČSAKI v „době COVIDu“, kdy se budeme moci sejít společně, pěkně postaru nebo, chcete-li „off line“, a k tomu v osvědčených prostorách Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem. Bude to příležitost probrat všechny problémy, které nové infekční agens  SARS-CoV-2 přináší do našich oborů.

V úvodním bloku připomeneme, že alergolog a klinický imunolog se plícemi zabývá nejen kvůli astmatu. Představíme plicní choroby, které mají souvislost se systémovými imunopatologickými chorobami z pohledu diagnostiky i léčby.

Nelze jinak, „doba si to žádá“, dostatek prostoru věnujeme pandemii COVID-19. Těžko v červnu 2020 předvídat, o čem všem budeme povídat v září 2020…

Jako každoročně uvádí první informace témata konference pouze orientačně a definitivní program vznikne do značné míry dle vašich přihlášek k aktivní účasti. Prosíme, neváhejte a zasílejte své náměty a návrhy k aktivní účasti.

Konference je otevřena různým formám aktivní účasti – přehledným sdělením, původním pracím, kazuistikám, případně i posterům (nutno konzultovat s garanty konference).

Těšíme se na setkání v Ústí nad Labem

 

 

 

B

Služby

Všechny naše služby v souhrnu na jedné stránce, přesvědčte se sami.

E

Akce

Přehled aktuálních akcí, možnost přihlášení.

S

Realizované akce

Archiv našich realizovaných akcí. Možnost stažení sborníku akce.

T

Kontakt

Máte rádi klasickou cestu oslovení? Můžete nám napsat nebo zavolat.


Zajišťujeme

Aktuální akce

32. Severočeská imunologická konference

Lenka Srsenová - BEST servis

"Nejlepší servis" v oblasti organizačního zajištění odborných i doprovodných akcí od roku 1994. Přinášíme jedinečnost v přípravě a organizaci každé akce, vždy nasloucháme naším klientům. Nabízíme originalitu a akce šité na míru, přesvědčte se, zbyde Vám více času na odbornost a zábavu.

 

Lenka Srsenová - BEST servis je zapsána jako fyzická osoba dle §71 odst.2 živnostenského zákona u Magistrátu města Ústí nad Labem, živnostenský odbor, ev.č.: 351001-37455-00.

 

 

Kontaktujte nás

Pro rychlý kontakt použijte náš formulář na stránce KONTAKT.

Střížovická 19
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika
info@bestservis.eu
+420 603 825 979

© 2024 All rights reserved