CZ
EN

31. Severočeská imunologická konference

Vážení přátelé,

zveme Vás na 31. ročník Severočeské imunologické konference (SIK), který proběhne v osvědčených a všemi oblíbených prostorách Severočeského divadla v Ústí nad Labem. Ano, jedeme dál…(!)

Letošní ročník nebude tematicky zaměřený „orgánově“ či „chorobově“, tak jak bylo zvykem ve většině předchozích ročníků SIK, ale bude věnován léčebným postupům, které jdou jaksi „napříč“ zmíněnými klasickými tématy. Doufáme, že si budete moci připomenout znalosti v našem oboru více méně dlouhodobě známé, ale zároveň poodhalit některá skrytá zákoutí zavedených léčebných postupů. Zároveň nezůstane SIK nic dlužna tradici ve sdělování novinek, perspektiv a budoucích cest, a těch je v oblasti terapie dnes opravdu hodně! Takže se máte (věříme) na co těšit.

Pokud Vás nastíněné téma SIK oslovuje, neváhejte s přihláškami k aktivní účasti. Jako každoročně je konference otevřena různým formám aktivní účasti – přehledným sdělením, původním pracím, kazuistikám, případně i posterům.

Těšíme se na setkání v Ústí nad Labem

B

Služby

Všechny naše služby v souhrnu na jedné stránce, přesvědčte se sami.

E

Akce

Přehled aktuálních akcí, možnost přihlášení.

S

Realizované akce

Archiv našich realizovaných akcí. Možnost stažení sborníku akce.

T

Kontakt

Máte rádi klasickou cestu oslovení? Můžete nám napsat nebo zavolat.


Zajišťujeme

Aktuální akce

32. Severočeská imunologická konference

Lenka Srsenová - BEST servis

"Nejlepší servis" v oblasti organizačního zajištění odborných i doprovodných akcí od roku 1994. Přinášíme jedinečnost v přípravě a organizaci každé akce, vždy nasloucháme naším klientům. Nabízíme originalitu a akce šité na míru, přesvědčte se, zbyde Vám více času na odbornost a zábavu.

 

Lenka Srsenová - BEST servis je zapsána jako fyzická osoba dle §71 odst.2 živnostenského zákona u Magistrátu města Ústí nad Labem, živnostenský odbor, ev.č.: 351001-37455-00.

 

 

Kontaktujte nás

Pro rychlý kontakt použijte náš formulář na stránce KONTAKT.

Střížovická 19
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika
info@bestservis.eu
+420 603 825 979

© 2024 All rights reserved